Ako priebieha zriadenie služby virtuálne sídlo pre vašu firmu u nás vo Virtual Pointe?

Ako priebieha zriadenie služby virtuálne sídlo pre vašu firmu u nás vo Virtual Pointe?

Na úvod by sme chceli poznamenať, že na objednávku služieb virtuálneho sídla v našej spoločnosti slúži, okrem telefonickej objednávky, predovšetkým naša webová stránka, ktorú sme sa snažili pre vás pripraviť čo najprehľadnejšie s dôrazom na intuitívnosť pri vyhľadávaní potrebných informácií.

Webová stránka je štruktúrovaná do 7 podkategórií, v ktorých nájdete všetky dôležité informácie o našej spoločnosti, službách, cez fungovanie virtuálneho sídla až po kontakt a objednávku, stručne zhrnuté do krátkych bodov (veď komu by sa už chcelo čítať zbytočne dlhé popisy :P)

Pri objednávke virtuálneho sídla pre vašu spoločnosť prostredníctvom webu môžete využiť objednávkový formulár, alebo nám jednoducho napísať na náš e-mail, v ktorom treba uviesť niekoľko potrebných informácií nevyhnutných pre prípravu podkladov:

– pri novozakladajúcej sa spoločnosti budeme potrebovať vedieť presný budúci obchodný názov spoločnosti, meno a adresu trvalého bydliska konateľa/konateľov a samozrejme balík slúžieb, ktorý vám bude čo najviac vyhovovať.

– pri už existujúcej spoločnosti nám postačuje IČO a vybraný balík služieb, zvyšné informácie si už vieme vyhľadať. Ak sa plánujú aj iné zmeny ako len sídlo firmy je potrebné oznámiť nám aj tieto skutočnosti (zmena konateľa, zmena obchodného mena a pod.)

Po prijatí všetkých potrebných údajov začneme s prípravou návrhu zmluvy o virtuálnom sídle pre vašu spoločnosť, ktorý vám zašleme na e-mail, aby ste si zmluvu mohli v kľude a v pohodlí domova pokojne preštudovať. Ak sa vám naša ponuka bude pozdávať, jednoducho si zmluvy dva krát vytlačíte a zašlete poštou, resp. ich osobne prinesiete, k nám do kancelárie. Obratom vám pripravíme všetky potrebné podklady pre vaše nové sídlo. Dĺžka celého procesu vybavenia sídla firmy trvá spravidla 1 až 2 pracovné dni.

Virtuálne sídlo vo Virtual Pointe má už mnoho spokojných klientov, ktorí môžu iba potvrdiť, že nové sídlo firmy sa dá vybaviť jednoducho, rýchlo a z pohodlia vášho domova.

O promptné a profesionálne vybavenie vašej žiadosti sa postará tím mladých ľudí, ktorých cieľom a snahou je neustále inovovanie a zlepšovanie poskytovaných služieb.

Autor: Virtual Point, s.r.o.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.