Založenie s.r.o.
Spoločnosť Virtual Point sa zaoberá poskytovaním služieb virtuálneho sídla (registračného sídla) a korešpondenčnej adresy pre tuzemské, ale aj zahraničné spoločnosti.
Virtualne sidlo, Virtuálne sídlo, Virtuálne sídlo Bratislava, Virtuálna kancelária, Sídlo pre firmu, Virtual office, Office House, Office House Bratislava, Virtuálne sídlo firmy
16221
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16221,page-child,parent-pageid-15940,bridge-core-1.0.5,,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge - downloaded from themelock.com,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Založenie s.r.o.

Spoločnosť Virtual Point pre svojich klientov okrem hlavnej činnosti poskytovania služieb virtuálneho sídla/virtuálnej kancelárie ponúka aj možnosť založenia novej obchodnej spoločnosti s.r.o. Spoločnosť založíme presne podľa Vašich požiadaviek elektronicky do 12 pracovných dní od doručenia dokumentov.

Výhodou oproti našej konkurencií je možnosť založenia s.r.o. so službou virtuálne sídlo priamo v našej kancelárií v širšom centre Bratislavy.

Kompletné založenie s.r.o. zahŕňa:

 • prípravu zakladacích dokumentov vypracovaných partnerskou advokátskou kanceláriou
 • neobmedzený počet voľných živností ZADARMO (remeselná a viazaná živnosť +7,50€)
 • ohlásenie všetkých predmetov podnikania (živností) na príslušnom živnostenskom úrade
 • bez potreby vkladu základného imania 5000€ na bankový účet
 • uhradenie súdneho poplatku za založenie spoločnosti 150€ Obchodnému registru
 • podanie návrhu na zápis obchodnej spoločnosti do Obchodného registra
 • registrácia spoločnosti u správcu dane k dani z príjmov (DIČ)
 • zabezpečenie výpisu z registra trestov
 • garancia pevnej a konečnej ceny, žiadne skryté poplatky

 

Dodatočné náklady klienta potrebné k založeniu s.r.o:

 • poplatok za overenie podpisov na dokumentoch (matrika 1,50€/podpis, notár 2,39€/podpis)
 • v prípade viazaných a remeselných živností poplatok 7,50€/živnosť

Postup pri založení s.r.o

Založenie s.r.o.

Založenie s.r.o.

Spoločnosť založíme presne podľa Vašich požiadaviek elektronicky do 12 pracovných dní od doručenia dokumentov.

1. Objednávka

Zadanie objednávky prostredníctvom objednávkového formulára, kontaktného formulára, alebo priamo na e-mail: office@virtualpoint.sk

2. Podklady k príprave zakladacích dokumentov

Obratom zašleme na e-mail Excel súbor – tabuľku v ktorej klient vyplní údaje o obchodnom názve spoločnosti, sídle, konateľoch, spoločníkoch, predmetov podnikania a pod. Na základe týchto údajov realizujeme prípravu zakladacích dokumentov.

3. Vystavenie zálohovej faktúry za služby

Počas prípravy zakladateľských dokumentov vystavíme klientovi zálohovú faktúru za služby. Celková cena je pevná bez skrytých poplatkov a pozostáva z ceny za založenie s.r.o., súdneho poplatku 150€, prípadne ceny za virtuálne sídlo podľa príslušného balíka na 1 rok.

4. Doručenie zakladateľských dokumentov

Doručenie zakladateľských dokumentov poštou, resp. osobne do našej kancelárie v Bratislave. Na dokumentoch sú potrebné osvedčené podpisy na matrike, u notára.

5. Založenie spoločnosti s.r.o.

Naša spoločnosť v priebehu 12  pracovných dní ohlási živnosti na Živnostenskom úrade, podá návrh na zápis spoločnosti do Obchodného registra, zabezpečí registráciu k dani z príjmov u príslušného sprácu dane (DIČ).

6. Doručenie dokumentov k podnikaniu

Doručenia povrdenia o zápise spoločnosti, výpisu z Obchodného registra, kartičky DIČ poštou, resp. možnosť osobného prevzatia v našej kancelárií.