Ako pri štarte podnikania využiť svoj čas a produktivitu naplno využitím virtuálneho sídla?

Ako pri štarte podnikania využiť svoj čas a produktivitu naplno využitím virtuálneho sídla?

Podľa štatistických predpokladov, z 8 hodinovej pracovnej doby pracujú zamestnanci ani nie polovicu z celkového času. Najčastejším problémom je práve fakt, že sú vyrušovaní aktivitami, ktoré z dlhodobého hľadiska nemajú žiaden efekt na ich prácu. Vyvarujte sa týchto chýb už na začiatku!

V dnešnej dobe už veľa spoločností ku svojej práci klasický model kancelárie vôbec nepotrebuje. Človek vie pracovať z domu, z kaviarne, poprípade využíva coworkingové centrá. Nedostatkom coworkingov je skutočnosť, že si na ich adrese nemôžete zapísať sídlo vašej spoločnosti. Túto úlohu dnes plní Virutal Point- virtuálne sídlo.

Či už ide o novozačínajúci startup, rozbehnutú spoločnosť, neziskovku alebo občianske združenie, všetci sa pasujú s podobnými problémami, ktoré výrazne znižujú ich produktivitu. Vyhľadanie vhodných priestorov a ich zabezpečenie je v dnešných dobách drahá položka. Pre začínajúcu spoločnosť je to nielen finančne ale aj časovo veľmi náročné. Premrháte tak niekoľko desiatok hodín hľadaním a vybavovaním priestorov, ktoré pre vašu prácu vlastne dôležité nie sú. Hľadáte ľudí na pozície administratívneho pracovníka, recepčného či iných zamestnancov? Namiesto toho, aby ste budovali meno vašej spoločnosti, tak riešite často zdĺhavé administratívne záležitosti, ktoré sú len na príťaž. Vaša motivácia a produktivita sa výrazne otupuje.

Virtual Point vám pomôže eliminovať všetky problémy so zakladaním sídla či s korešpondenciou. Chcete mať sídlo v Bratislave ale žijete v zahraničí? Žiaden problém. Okrem adresy sa postaráme aj o vašu korešpondenciu. Nechcete udávať ako sídlo firmy vaše bydlisko? Nemáte finančné prostriedky na vedenie kancelárie? Využitie virtuálnych sídiel nie je v zahraničí žiadnou novinkou. Rovnica je jednoduchá: odbremeňte sa od starostí s kanceláriou, sídlom či korešpondenciou a pracujte len na vašom sne.

Práve tým, že nemusíte rozmýšľať nad problémami spojenými s chodom kancelárie, s poštou, archivovaním dokumentov, ušetríte cenný čas. Váš projekt, startup či spoločnosť sú pre nás veľmi dôležité. Nenechajte si vziať to najdôležitejšie obdobie, ktoré je pre vývoj vášho projektu smerodajné.

Buďte efektívni a inovatívni. Zbavte sa všetkých činností, ktoré vás oberajú o produktivitu a sú len nutným zlom. Buďte motivovaní a produktívni, venujte sa naplno tomu, čo chcete. Pracujte na vašich víziách a nedajte si ich vziať.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.