Aké sú najväčšie výhody služby virtuálne sídlo pre Vaše podnikanie?

Aké sú najväčšie výhody služby virtuálne sídlo pre Vaše podnikanie?

Výhod, prečo využívať virtuálne sídla pre podnikanie je nespočetne veľa. Od nulových nákladov na chod kancelárie, cez výhodnú pozíciu v hlavnom meste Slovenska až po skutočnú flexibilitu v podnikaní. Virtuálne sídla znamenajú odbremenenie, slobodu a podporu. O čom konkrétne je teda reč?

  • Korešpondencia sa vždy dostane do vašich rúk

Virtuálne sídlo poskytuje sídlo pre niekoľko spoločností zároveň. Správca sídla sa stará o Vašu poštu, poprípade inú administratívu. Získate tak lukratívnu obchodnú adresu bez toho, aby ste riešili nájom, vybavenie kancelárie či zamestnancov. Virtual Point sa stará o Vašu poštu, preberá, skenuje, spravuje či dokonca archivuje korešpondenciu a v prípade potreby, prepošle zásielky nielen v rámci Slovenska, ale aj do zahraničia.

  • Sídlo v Bratislave

Ak bude Vaša spoločnosť sídliť v Bratislave, je to pre ňu len výhoda. Bratislavu si za svoje pôsobisko volia mnohé úspešné slovenské i medzinárodné spoločnosti, čo zvyšuje renomé a imidž aj Vašej firmy. Virtual Point leží len niekoľko minút od Starého mesta v lukratívnej a frekventovanej časti Bratislava-Ružinov. Táto mestská časť oprávnene patrí, pri hľadaní vhodného sídla firmy, k najvyhľadávanejším lokalitám v Bratislave. Faktory ako širšie centrum mesta, vynikajúca dostupnosť, množstvo štátnych inštitúcií nablízku, kvalitná občianska vybavenosť Ružinova vplývajú na rozhodovanie firiem umiestniť sídlo firmy práve tu. Nespochybniteľnou výhodou je taktiež štatisticky najvyšší počet firiem na Slovensku registrovaných v Bratislave, čo môže radikálne znížiť pravdepodobnosť daňovej kontroly práve vo Vašej firme.

  • Zníženie nákladov

Využitím virtuálneho sídla eliminujete mnohé nepotrebné náklady. Ceny za prenájom kancelárie v lukratívnych častiach Bratislavy sú privysoké. Okrem prenájmu musíte myslieť aj na ďalšie náklady spojené s jej prevádzkou. Kancelária sa stane kanceláriou až vtedy, ak sa zaplní všetkým potrebným vybavením a technológiami. Tie však viažu veľké finančné prostriedky, pričom je nutné rátať s ich skorým opotrebovaním. Virtuálne sídlo však tieto problémy vyrieši za vás. Všetky finančné prostriedky môžte investovať len do vášho biznisu.

  • Sloboda a flexibilita

Myslím, že tento koncept je taktiež veľmi zaujímavý pre novovznikajúce spoločnosti či startupy. Prináša určitú slobodu. Nepotrebujete riešiť chod vlastnej recepcie, administratívu ani poštu, čím znížite výdavky na ďalších zamestnancov. Získate samozrejme čas aj peniaze, ktoré môžete efektívnejšie investovať do Vášho podnikania, projektu.

Pre Virtual Point – Táňa Blazseková

 

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.